3 arkadaşın bulunduğu konutta kuşkulu olay: 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı

Olay, Kartal’da Esentepe Mahallesinde bulunan 5 katlı binanın 3. katındaki bir meskende sabah erken saatlerde gerçekleşti. Teze nazaran, Cemre Bilmez, dün akşam yanında bulunan 2 arkadaşı ile birlikte meskene geldi.

Apartman sakinlerinin tezine nazaran, konuttan orta ara bağrışma sesleri ve gürültüler duyuldu. Sabah karşı yaşanan olayda, Cemre Bilmez, konutta bulunan ve kime ilişkin olduğu şimdi öğrenilemeyen bir silahtan çıkan kurşunun başına isabet etmesiyle olay yerinde hayatını kaybetti. Olayın yaşandığı anda meskende bulunan arkadaşı genç bayan da yeniden bedenine kurşun isabet etmesiyle yaralandı.

Meskende bulunan ve polis gruplarına haber veren erkek şahıs gözaltına alınırken, yapılan incelemede Cemre Bilmez’in hayatını kaybettiği anlaşıldı. Olay yeri inceleme gruplarının meskende yaptığı incelemelerin akabinde genç bayanın cansız vücudu İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yaralı bayan ise hastaneye kaldırıldı.

3 ADET İNTİHAR MEKTUBU BULUNDU

Öte yandan, meskende yapılan incelemede 3 adet intihar mektubunun bulunduğu öğrenildi. Genç bayanın kuşkulu mevtini aydınlatmak için polis çalışma başlattı.

Mahalle sakini Hayati Çoruhlu, “2 genç kızımız o meskende yaşıyordu. Esasen çok fazla tanımıyoruz. 1 sene kadar evvel buraya taşınmışlardı. Etrafla çok fazla irtibatları yoktu. Sabah burada polis takımlarının ve ambulansları görünce biz olayı öğrendik. Olayın nasıl olduğuyla ilgili hiçbir fikrimiz yok. 1 kız ölmüş. Fakat nasıl oldu bilemiyoruz“ dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.