Denizli’de yürürken başına inşaat materyali düşen kız kanlar içinde kaldı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde işe gitmek üzere konuttan çıkan 18 yaşındaki F.K. isimli genç kız, kaldıırmdan yürürken inşaat halindeki binanın yanından geçti.

Tam da bu esnada, genç kızın başına inşaattan bir modül düştü.

Acı içerisinde bağırdı

Bu tesirle kanlar içerisinde kalan genç kız, yere çömeldi. Anlık şoka girerek bağırmaya başlayan kızın yardımına vatandaş koştu.

İhbar üzerine bölgeye giden sıhhat vazifelileri yaralıya ayakta müdahale ederek ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olay Yeri İnceleme grupları çalışma başlattı

Tam olarak neyin düştüğü ve nasıl düştüğü belirlenemeyen cisim için Olay Yeri İnceleme takımları çalışma gerçekleştirdi. Olayın akabinde hastaneye kaldırılan F.K.’nin ise sıhhat durumunun güzel olduğunu öğrenildi.

“Kafası önemli bir formda başı kanıyordu”

Genç kızın kaygıyla bağırdığını belirten Ahmet Çakan, “Okula gidiyordum, bir ses duydum gerimi döndüğümde kızın biri elini başına tutmuş bir formda bağırıp çağırıyordu. Yanlarına gittiğimde kızın başı önemli bir halde kanıyordu sonra inşaattan bir şey düştüğünü öğrendik. İnşaat ise önlemini almış. Vatandaşlar falan geldi birinci yardımda bulundu. Akabinde ambulans geldi ve hastaneye kaldırıldı. Kızın durumu yeterliymiş Allah şifalar versin” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.