Dünyaca ünlü Halsey’in Türkiye’de vereceği birinci konser için geri sayım başladı

İstanbul, 3 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta Ashley Nicolette Frangipanei, yani bilinen sahne ismiyle Halsey’i ağırlamaya hazırlanıyor. Son albümü “If I Can’t Have Love, I Want Power”la büyük beğeni toplayan Halsey, hamilelik ve doğum sürecinden sonra çıktığı birinci turnenin İstanbul ayağında KüçükÇiftlik Park’ı dolduran binlerce hayranına güç, müzik, dans ve cümbüş dolu bir akşam yaşatacak. Gecenin açılışını ise toplumsal medyada milyonlarca takipçisi olan ve “Paramaniac” isimli EP’si ile dikkatleri üzerine çeken Abby Roberts yapacak.

Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı, baba tarafından ise Afrika-Amerika kökenli olan Halsey, farklı kültürlerden izler taşıyan sahnesinde enerjik bir performansa imza atıyor. Pandemiden ve anne olduktan sonra çıkacağı birinci turnesine çok sevdiğini tekraren lisana getirdiği Türkiye’yi ekleyen dünyaca ünlü müzikçi, başta Billboard Hot 100 olmak üzere müzik listelerini alt üst eden hitleriyle sahnede olacak.

URU ve Concerts East tertibiyle düzenlenen ve Halsey’in genç hayranları tarafından heyecanla beklenen konser için sonlu sayıda bilet biletinial.com üzerinden satışa açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.