Jacob Ondrejka’nın menajerinden Beşiktaş açıklaması

Üstün Lig’in esaslı gruplarından Beşiktaş, bu dönem taraftarlarının beklediği performansı sergileyemedi ve ligin son haftasına 58 puanla girdi.

Öbür yandan kadroya yeni oyuncular dahil etmek isteyen siyah-beyazlı takım, İsveç Ligi ekiplerinden Elfsborg forması giyen Jacob Ondrejka’ı transfer etmek için devreye girmişti.

19 yaşındaki sol kanat oyuncusunun menajeri Martin Klette, hususa ait İsveç basınına açıklamalarda bulundu.

“Henüz bir görüşme yok”

SVT Sport’a yaptığı açıklamalarda; transferin bittiğine ait söylentileri yalanlayan Klette, “Durum, çıkan haberler seviyesinde değil. Kulüpler ortasında şimdi bir görüşme yok” sözlerini kullandı.

“Beşiktaş, oyuncuyla ilgilenen birçok ekipten biri konumunda”

Bu kelamlarına karşın Beşiktaş’ın oyuncuyla ilgilendiğini reddetmeyen Klette, “Ondrejka, ilgilenilen oyunculardan biri ancak ilgiden öteye geçmesi için temaslara başlamanız, somut olarak hareket etmeniz gerekiyor. Şu anda o noktada değiliz. Bu durumda Beşiktaş, Jacob ve tahminen başka oyuncularla ilgilenen birçok kadrodan biri konumunda” dedi.

12 karşılaşmada 5 defa skora katkı sağladı

Elfsborg ile olan mukavelesi Aralık 2023’te sona erecek genç futbolcu, dönem başından beri 12 maçta misyon aldı. 2 kere topu filelerle buluşturan oyuncu, 3 kere de gol pası verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.