Motorola G Stylus 2023’ün yeni görüntüsü sızdırıldı

Motorola G Stylus 2023 modelinin tam tasarımı, piyasaya sürülmeden önce sızdırıldı. Bu, Moto G Stylus modelinin en son versiyonu olacak ve artık tamamen ortaya çıktı. İlginç bir şekilde, bu tasarımın yüzeyi ilk kez gözler önüne serilmiyor.

Sadece birkaç hafta önce, Moto G Stylus 2023‘ün pazarlama görselleri sızdırılmıştı. Benzer şekilde, telefon aynı zamanda Bluetooth SIG sertifikasyonu ile de onaylanmıştı. En son sızıntı Twitter’da SnoopyTech tarafından paylaşılan görüntülerle geldi. Adından da anlaşılacağı gibi, bu cihaz bir stilus özelliğine sahip.

Motorola G Stylus 2023’ün yeni görüntüsü sızdırıldı

Görüntülere bakıldığında, cihazın arkasında LED flaşla birlikte çift kamera sistemi olduğu görülüyor. Ayrıca, telefonun üst orta kısmında bir delikli selfie kamerası da bulunuyor. Cihazın yanları ince çerçevelerle kaplı olsa da alt tarafında oldukça belirgin bir çene var. Alt tarafta Moto G Stylus 2023, şarj ve veri transferi için USB Type C portuna, mikrofona, hoparlöre, 3,5 mm kulaklık jakına ve stilus için bir yuvaya sahip olacak.

Bu arada, üst tarafta sadece tek bir mikrofon var. Sol tarafta SIM kart tepsisi, sağ tarafta ise ses düğmeleri ve güç düğmesi bulunuyor. Tweet dizisi, Motorola G Stylus 2023’ün mavi renkli bir varyantı ile Glam Pembe varyantını da gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir