Ramazan Sofralarınızı Şenlendirecek Güzellikte Sofra Örtüleri

Ramazan sofralarınızı renklendirip daha iyi bir görüntü elde etmenizi sağlayacak masa örtülerini burada listeledik. Sevdiklerinizle birlikte keyifli akşam yemekleri yerken kullanabileceğiniz masa örtülerine göz atarak zevkinize uygun olanı hemen seçin!

‘Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir. Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

1. Koyu gri masa örtüsü.

Koyu gri tonlarındaki bu masa örtüsü 110×160 cm ölçülerine sahip. Keten materyal kullanılarak üretilen bu modern tarzdaki masa örtüsünü farklı tonlardaki tabaklarla ve aksesuarlarla bir araya getirerek şık bir ramazan sofrası hazırlayabilirsiniz.

Buradan tek tıkla satın alın.

2. Pöti kareli sofra ve piknik örtüsü.

Destalya markasının bu 162×168 cm ölçülerinde üretilen masa örtüsü %100 pamuk materyale sahip. Aynı zamanda piknik örtüsü olarak da kullanılabilen bu modelde pöti kare detayları bulunduğundan klasik ve otantik tarzda parçaları sevenler tercih edebilir.

Buradan hemen satın alın.

3. Refika’dan kırmızı sofra örtüsü.

Refika’dan markasının bu sofra ve piknik örtüsü kırmızı ve pöti kareli olarak üretilmiş. Püskül detayları bulunan bu örtü 160×160 cm ölçülerine sahip. Canlı tonlarda parçaları seviyorsanız sofralarınızı bu örtüyle daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Buradan satın alın.

4. Keten krem masa örtüsü.

Bej tonlarında tasarlanan bu masa örtüsünde keten materyal kullanılmış. Sade ve minimal tarzda örtüleri tercih ediyorsanız bu model sofralarınıza çok yakışacaktır. Aynı zamanda 160×220 cm ölçülerindeki bu örtüde katı desen yer alıyor.

Buradan satın alın.

5. Desenli dertsiz muşamba masa örtüsü.

Astarlı olarak üretilen bu masa örtüsü dertsiz ve leke tutmaz özelliklere sahip. Yıkanabilir olan bu modelde muşamba materyal kullanılmış. Ayrıca farklı tonlarda desen detayları bulunan bu örtü 100×140 cm ölçülerine sahip.

Buradan hemen satın alın.

6. Siyah runner masa örtüsü.

40×140 cm ölçülerindeki bu runner masa örtüsünü farklı tonlarla birlikte kullanmak mümkün. Oldukça sade ve zarif bir duruşa sahip olan bu modelde çizgi detayları yer alıyor.

Buradan tek tıkla satın alın.

7. Gri ve karo desenli masa örtüsü.

Ocean Home markasının bu gri ve karo desenli masa örtüsü sade ve modern bir duruşa sahip. 145×200 cm ölçülerindeki bu örtüde polyester ve pamuk materyaller kullanılmış.

Buradan satın alın.

8. Gri dertsiz masa örtüsü.

Gri tonlarında tasarlanan bu masa örtüsü dertsiz olarak üretilmiş. Leke tutmayan bu örtüde dantel detayları bulunuyor. Klasik tarzda parçaları seviyorsanız bu model hoşunuza gidecektir.

Buradan satın alın.

9. Yaprak desenli bej masa örtüsü.

Elyaf astarlı olarak üretilen bu masa örtüsü silinebilir ve sıvı geçirmez özelliğe sahip. Ayrıca leke tutmayan bu bej tonlarındaki örtüde yaprak desenleri yer alıyor. 100×140 cm ölçülerindeki bu sade ve hoş örtüyle runner örtüler de kullanarak daha zengin bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Buradan satın alın.

10. Vivamaison kiremit runner masa örtüsü.

Vivamaison markasının bu runner masa örtüsünü krem tonlarındaki örtülerle birlikte kombinleyebilirsiniz. Kiremit tonlarında tasarlanan ve krem detayları bulunan bu örtü 35×145 cm ölçülerinde üretilmiş. 

Buradan hemen satın alın.

11. Kare detaylı muşamba masa örtüsü.

Astarlı olarak tasarlanan ve leke tutmayan bu masa örtüsünde muşamba materyal kullanılmış. Yıkanabilir olarak üretilen bu dertsiz masa örtüsü 100×140 cm ölçülerine sahip.

Buradan tek tıkla satın alın.

12. Siyah pöti kareli masa örtüsü.

Softest markasının bu pamuklu masa örtüsü piknik örtüsü olarak da kullanılabilir. Otantik tarzdaki bu siyah masa örtüsü pöti kare detaylarına ve 140×170 cm ölçülerine sahip.

Buradan satın alın.

13. Pembe ve gül detaylı masa örtüsü.

Fantastik markasının bu masa örtüsü elyaf astarlı olarak tasarlanmış. 140×180 cm ölçülerine sahip olan bu pembe tonlarındaki masa örtüsü modelinde gül desenleri yer alıyor. Ayrıca sıvı geçirmez ve leke tutmaz olarak üretilmiş.

Buradan satın alın.

14. Simli masa örtüsü.

150×220 cm ölçülerinde tasarlanan bu masa örtüsünde sim ve altın rengi detaylar yer alıyor. Gösterişli ve dikkat çekici modelleri sevenlerin hoşuna gidece bu model dertsiz ve leke tutmaz özellikte tasarlanmış.

Buradan satın alın.

15. Sarı pöti kareli masa örtüsü.

Softest markasının bu masa ve piknik örtüsü otantik tarzı sevenlerin hoşuna gidebilir. Pöti kareli olarak üretilen bu masa örtüsünde sarı ve beyaz detaylar yer alıyor. Ayrıca 140×170 cm ölçülerine ve %100 pamuk materyale sahip.

Buradan hemen satın alın.

16. Keten ve pamuk kumaşlı krem masa örtüsü.

Keten ve pamuk materyal içeren bu masa örtüsü 160×260 ölçülerine sahip. Krem tonlarındaki günlük kullanıma uygun olan bu örtüyü dış ve iç mekanlarda kullanıp sade ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.

Buradan tek tıkla satın alın.

17. Berklan keten masa örtüsü.

Berklan markasının bu masa örtüsünde keten taşlı yıkanmış kumaş kullanılmış. 220×140 cm ölçülerinde tasarlanan bu örtü krem tonlarıyla pek çok farklı renkteki yemek odasına ve mutfağa uyum sağlayabilir.

Buradan tek tıkla satın alın.

18. Baskılı masa örtüsü.

%100 pamuk materyalin yer aldığı bu masa örtüsünde meyve ve sebze detaylı baskılar bulunuyor. Canlı tonlara ve estetik detaylara sahip olan bu model 140×180 cm ölçülerinde üretilmiş. 

Satın almak için hemen buraya tıklayın.

19. Mermer görünümlü masa örtüsü.

Abakuhaus markasının bu masa örtüsünde mermer görünümü yer alıyor. Minimal ve modern modelleri sevenlerin tercih edebileceği bu dikdörtgen masa örtüsü toz grisi ve beyaz tonlarında tasarlanmış.

Satın almak için buraya tıklayın.

20. Kareli püsküllü masa örtüsü.

Kare detayları bulunan bu masa örtüsü püsküllü olarak tasarlanmış. Mavi ve beyaz tonlarında detayları bulunan bu örtü pastel tonlarını ve klasik modelleri sevenlerin hoşuna gidebilir. Ayrıca keten materyalin bulunduğu bu örtü 55×55 inç ölçülerine sahip.

Buradan satın alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir