Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Tüm Ülke Resident Evil 4 Oynuyor

Steam Charts verileri bu hafta Türkiye’de en çok satan oyunları ortaya koydu. Birkaç gün önce çıkış yapan Resident Evil 4 Remake tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müthiş bir başarıya erişti.

2. Yılın oyunu için en güçlü adaylardan olan Resident Evil 4 Remake ülkemizde de epey revaçta.

Capcom’un efsaneler efsanesi serisi Resident Evil’ın dördüncü oyunu baştan aşağı yenilenerek, ama özüne de bir o kadar sadık kalarak yenilendi ve korku dozundan da bir şey kaybetmiş değil. Ön sipariş aşamasında dahi listeye girmeyi başarmış olan Resident Evil 4 Remake, çıktığı hafta ise 7 basamak birden yükselerek ülkemizde ikinci sırada.

3. FIFA 23 ile aramızda kesinlikle sevgi-nefret ilişkisi var.

Steam yorum ve incelemeleri karmaşık olup da her hafta listenin böylesi üst basamaklarında kendisine yer bulabilen başka bir oyun olduğunu sanmıyoruz. 36 haftadır listenin ilk beşinden düşmeyen FIFA 23 bu hafta da üçüncü sırada.

4. Call of Duty: Modern Warfare II listenin dördüncü sırasında.

Oyun dünyasının en büyük markalarından Call of Duty’nin son halkası serinin en sevilen karakterleriyle bizleri yeniden buluşturdu. Haliyle oyuncular da kayıtsız kalmadılar. Çıkışının üzerinden 42 hafta geçmiş olan oyun 1,099 TL’lik fiyatına karşın hala çok satanlar listesinin üst basamaklarında.

5. Battle royale açlığımızı ise Apex Legends ile giderdik.

Hızlı oynanışı, kendine has grafik tarzı ve takım bazlı yapısıyla öne çıkan, tüm bunların üstüne bir de farklı yeteneklere sahip karakterleriyle hemen herkese kendine uygun oynanışı sunan Apex Legends da listeden haftalardır düşmüyor.

Listenin kalanı ise şöyle:

  • The Last of Us Part I

  • God of War

  • Forza Horizon 5

  • Euro Truck Simulator 2

  • Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir