Trabzonspor’da sol bek maksadı: Andrea Cambiaso

Abdullah Avcı, şampiyon takımın büyük kısmını korumak ve desteklerle gelecek dönem 3 kulvarda da muvaffakiyet kazanmak istiyor. Trabzonspor’un tecrübeli hocası Abdullah Avcı, gelecek dönem transfer çalışmaları için raporunu idareye iletti.

Geçen dönem sol bek muhtaçlığı yüzünden Puchacz’ı transfer eden Trabzonspor, gole katkı bakımından etkisiz kalan Polonyalı sol bekten daha güzel bir oyuncu  hedefliyor.

3 kulvarda muvaffakiyet gayesi

Evvelki dönemlerde Başakşehir ile Muhteşem Lig’de şampiyon olmaya çok yaklaşan Abdullah Avcı, bu hayalini Trabzonspor ile gerçekleştirdi. Avcı’nın yeni gayesi, Trabzonspor forması ile 3 kulvarda başarılı olmak.

Tecrübeli teknik adam, 3 kulvarda muvaffakiyet için rotasyonu bol, rekabetçi bir takım kurmayı hedefliyor. Genç ve dinamik isimleri transfer edecek olan Trabzonspor’da birinci maksat İtalya’da forma giyen sol beki transfer etmek.

Abdullah Avcı istedi

Karadeniz Gazetesi’nde yer alan habere nazaran; teknik yönetici Abdullah Avcı, İtalya Serie A’da küme düşen Genoa’nın sol beki Andrea Cambiaso’yu istediğini idareye bildirdi.

Avcı, küme düşen Genoa’nın 2000 doğumlu sol beki Andrea Cambiaso’yu istediğini Lider Ahmet Ağaoğlu’na bildirdi.

Genoa küme düşmesine karşın elinden geleni  yaparak beğeni alan 22 yaşındaki genç oyuncunun Serie A’da pek çok talibi var.

Kısa müddet içerisinde transfer için resmi adımların atılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.