Final Fantasy 7 Remake Rebirth Ertelendi

Summer Game Fest’te bilgi aldığımız oyunlardan biri de Final Fantasy 7 Remake Rebirth oldu. Cloud, Aerith ve ekibin geri kalanını Midgar’ın ötesine götürecek olan oyun hakkında kötü bir haber de verildi.

Bununla birlikte, oyunun fragmanı da yayınlandı ve giriş kısmında alternatif zaman çizelgeleri ve olaylarla bir kez daha dalga geçilmiş. Otoyolun çöküşünün gösterildiği fragmanda, orijinal oyunu oynayan herkes için tanıdık bir hikaye olan yaralı parti üyelerinin helikopterlere sedyelerle taşınması gösteriliyor.

Tifa ve Cloud’un, ikisinin de büyüdüğü Kalm kasabasında yeniden bir araya gelmesine dair geri dönüşler ve belirsiz diyaloglar ve muhteşem saçlarla göreceğiz. Ayrıca ikincil düşmanlar olan Türkleri de partiye karşı üçe üç savaşmaya hazır tam bir kadroyla görüyoruz.

En ilgi çekici kısım, Cloud ve arkadaşlarının hareketlerinde birbirleriyle işbirliği yapabildiklerini ve verdikleri hasarı bu sayede artırdıklarını gösteren savaşlardı. Bu, Yuffie ve müttefiki Sonan ile gördüğümüz bir şey. Fragman ayrıca hem Yuffie’nin hem de Red XIII’ün (konuşan köpek) partinin geri kalanıyla birlikte mücadele ettiğini görmemizi sağladı. Ancak maalesef oyun 2024’ün başlarına ertelendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx