Gazeteci Lube Ayar’dan Eski Patronu Fatih Altaylı’yı Kızdıracak Bomba İtiraf!

Gazeteci Lube Ayar’ın Hodri Meydan TV’de yayınlanan videosunda Fatih Altaylı hakkındaki sözleri gündem oldu. Ayar, ‘Hayatımın en büyük hatası’ diyerek geçmişte eski patronuyla yaşadıklarını anlattı.

Gazeteci ve koyu Fenerbahçeli olan Lube Ayar yaptığı yorumlar ve haberleriyle zaman zaman gündeme gelen bir isim.

Şimdilerde ise Ayar’ı Hodri Meydan TV’de yayınlanan çeşitli konular üzerine yorumlar yaptığı videolarda görüyoruz. Anlattıklarıyla, ifşalarıyla bazı insanların sinirine dokunsa da gündem olan konularla ilgili yorum yapmadan geçemiyor.

Şimdi ise Lube Ayar, Fatih Altaylı’yla ilgili önemli bir itirafta bulundu. Takip edenler bilir Lube Ayar’ın HaberTürk’ten ayrılma süreci olaylı olmuştu. Ayar, eskiye dönerek bazı açıklamalar yaptı.

Ayar, “Ben onun eski muhabiriyim. Beni Milliyet’ten transfer etti. Hayatımın hatasıdır. Fatih Altaylı’nın lafına güvenip Milliyet’ten ayrılıp HaberTürk’e gitmek hayatımın hatasıdır. Benim bütün düzenimi bozdu. Hiçbir vaadini yerine getirmedi. Finalde de beni yayınladığım bir haber yüzünden eski bir mitçinin(Mikdat Alpay) lafıyla işten attı.” dedi.

“3 Temmuz süreci başladığında bunları yapmak yetmedi, gerçek olmadığını bile bile benim bir zamanlar hizmet ettiğim gazetede ‘Biz Lube’nin haberlerini kullanmadık, o da istifa etmek zorunda kaldı.’ dedi. Ben o gazeteden kovuldum ve tazminat aldım. ‘Aziz Yıldırım’la fazla içli dışlı olduğunu öğrendim. Onun için haberlerini yayınlamadım.’ diyor. Bu öyle bir yalan ki bunu böyle olmadığını o kadar iyi biliyor ki…” ifadelerini kullandı.

Lube Ayar’ın açıklamalarını buradan dinleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx