İrlanda’da restorana silahla saldıran saldırgan bıçaklanarak öldürüldü

İrlanda’nın başkenti Dublin’deki bir restorana silahlı saldırı düzenlendi. 20 yaşındaki saldırgan saldırıdan sonra bıçaklanarak öldürüldü. Saldırganın hedef aldığı, baba ve oğul olduğu tahmin edilen iki kişi de yaralandı. 40’lı yaşlardaki başka bir şahıs ise saldırganın silahından çıkan kuşunla boynundan yaralandı.

TIKA BASA DOLU RESTORANA SİLAHLA SALDIRDI

Saldırı, Dublin’in 15. bölgesinde, Blanchardstown’daki bir restoranda meydana geldi. Restoran Noel Arifesi yemeği olduğu için tıka basa doluydu.

SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

İlk yapılan incelemeye göre, silahlı saldırganın restoranda yemek yiyen baba ve oğulu hedef aldığı belirtildi. Saldırgan, saldırıyı gerçekleştirdikten sonra bıçaklanarak durduruldu. Ağır yaralanan saldırgan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

BABA OĞULUN DA SUÇ KAYDI ÇIKTI

Polis yetkilileri, saldırıya uğrayan baba ve oğul oldukları tahmin edilen iki kişinin de suç kaydı bulunduğunu söyledi. Hayatını kaybeden kişinin kesin ölüm nedeni adli tıp raporu sonrası çıkacak. Saldırganın şimdilik bıçak darbeleri ile öldürüldüğü tahmin ediliyor. Saldırıda kullanılan silaha polis tarafından el konuldu.

Kaynak: Haberler.com / 3.Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx